نیمه شعبان

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست،توفان زده ام مرا نجاتی بفرست،فرمود که با زمزمه ی یا مهدی،نذر گل نرگس صلواتی بفرست.

ویرانه نه آنست که جمشید بنا کرد،ویرانه نه آنست که فرهاد فرو ریخت،ویرانه دل ماست که هر جمعه به یادت،صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ریخت.

این عشق آتشین ز دلم پاک نمی شود،مجنون به غیر خانه ی لیلا نمی شود،بالای تخت یوسف کنعان نوشته اند،هر یوسفی یوسف زهرا نمی شود.

چه انتظار عجیبی،تو بین منتظران هم،عزیز من چه غریبی،عجیب تر آن است که چه آسان،نبودنت شده عادت،چه بی خیال نشستیم،نه کوششی،نه تلاشی،فقط نشسته و گفتیم:خدا کند که بیایی.

               

                        نیمه ی شعبان رو به همه ی شما تبریک می گم.

                                        اللهم عجل لولیک الفرج.

/ 3 نظر / 85 بازدید
پیام

درود دوست گرامی نظر به درخواست دوستان عزیز وبلاگ نویس جهت تبادل لینک با ( شیراز فردا ) به اطلاع می رساند قسمت تبادل لینک در سایت ( شیراز فردا ) راه اندازی گردید شما دوست گرامی ، می توانید با مراجعه به سایت ( شیراز فردا) از (TAB ) موجود در بالای صفحه اصلی قسمت "لینک دوستان" وارد قسمت مربوطه شده و لینک وبلاگ خود را اضافه نمایید امید است بتوانیم گامی در راه تعامل بیشتر با وبلاگ نویسان عزیز برداریم ضمنا هر ماه به سه نفر از دوستان به قید قرعه هزینه اینترنت اهدا خواهد شد. شاد و سربلند و پیروز باشید ارادتمند شما (مهندس پیام خوشاب)مدیر سایت شیراز فردا بدروود www.shirazefarda.com

عباس خلیلی

همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی چه زیان تو را که من هم برسم به آرزویی میلاد با سعادت منجی عالم بشریت مبارک. برای فرج در ظهور آقا عج الله تعالی فرجه الشریف 5 صلوات بفرستید

من ایرانیم

سلام دوست من تبریک میگم ،هم برای نیمه شعبان هم برای اینکه هنوز پایبند و معتقدی آفرین بر شما...[گل][گل] مرسی از اینکه اومدی.